Moje konto
jest obecnie pusty...
  • Strona główna
  • Aktualności
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Wysyłka i zwroty
  • Korzystanie ze sklepu
Promocje H0 Promocje TT Promocje N

Jaką kolekcjonujesz skalę?

W Y S Y Ł K A

1.
 Termin realizacji zamówienia wynosi od 24h do 21 dni, od chwili otrzymania płatności za zamówienie (w praktyce czas ten wynosi 2-3 dni, chyba że przy produkcie na stronach sklepu podany był inny termin dostawy). W przypadku braku towaru w magazynie (lub stwierdzenia jego usterki), Klient jest  informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

W przypadku zamówień realizowanych częściowo z winy naszego sklepu produkty brakujące dosyłane są w ciągu maksymalnie 2 miesięcy na nasz koszt.
2.
 Koszty przesyłki zamówionego towaru lub towarów ponosi zamawiający w wysokości zgodnie z obowiązującym cennikiem dostawcy towaru lub towarów. Wysyłki realizowane są w formie paczek priorytetowych lub ekonomicznych Poczty Polskiej. Koszty wysyłki nie są zależne od całkowitej wagi przesyłki i wynoszą odpowiednio:
- paczka kurier DHL - tylko wpłata na konto - 18,00 zł (brutto)
- paczka pobraniowa - płacisz przy odbiorze paczki lub na poczcie - 23,50 zł (brutto)
- wysyłka paczkomatem InPost - tylko wpłata na konto - 18,00 zł (brutto)

Wszelkie dopłaty do cięższych paczek odbywają się na nasz koszt. Koszty wysyłki przesyłek o wadze powyżej 25 kg oraz przesyłek zagranicznych negocjowane są indywidualnie.
3.
 W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z państwem.
4.
 Makieciarz.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.

 

Z W R O T Y

1.
 Klient ma prawo, bez podawania przyczyny, odstąpić od umowy, w ciągu dziesięciu dni od dnia otrzymania towaru lub towarów składając stosowne oświadczenie na piśmie (art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - Dz. U. Nr 22, poz. 271). W takim przypadku Klient jest zobowiązany przesłać zamówiony towar lub towary w oryginalnym opakowaniu, zabezpieczony/e przed zniszczeniem wraz z dowodem sprzedaży, oraz pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na adres:

Piotr Heda
AL. Niepodległosci 15
27-200 Starachowice


Zwrot i odstąpienie od umowy w tym trybie dotyczy tylko towaru lub towarów będących w nienaruszonym stanie (tzn. towar nie może nosić śladów eksploatacji, musi zawierać wszystkie elementy z którymi został dostarczony, a w szczególności oryginalne opakowanie w nienaruszonym stanie).

Uwaga! Zwrotów elementów elektronicznych (w tym dekoderów DCC) zamówionych pomyłkowo nie przyjmujemy (z uwagi na możliwość niewykrywalnego uszkodzenia elektrycznego) wyjątkiem są sytuacje uzgodnione ze sprzedawcą.
2.
 Po doręczeniu zwracanego towaru następuje procedura weryfikująca: - Pracownik firmy weryfikuje zgodność zawartości przesyłki z dokumentem sprzedaży, sprawdza stan opakowań, ewentualnie towaru. Jeżeli zostanie stwierdzona zgodność przechodzi do kolejnego punktu, w przeciwnym wypadku towar jest odsyłany do nabywcy na jego koszt. - Zostaje sporządzony dokument korygujący (faktura korygująca VAT lub paragon korygujący) który zostaje wysłany do nabywcy. Nabywca ma obowiązek odesłania lub dostarczenia podpisanego czytelnie dokumentu korygującego do Sklep Makieciarz.
3.
  Koszy przesyłki zwracanego towaru lub towarów pokrywa Klient.
4.
  W przypadku zwrotu towaru lub towarów, pieniądze będą zwrócone przelewem z rachunku bankowego  Sklep Makieciarz na rachunek bankowy Klienta lub przekazem pocztowym. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 21 dni licząc od daty dostarczenia zwracanego towaru do Sklep Makieciarz (decyduje data listu przewozowego z firmy spedycyjnej).

Ładowanie...