Moje konto
jest obecnie pusty...
  • Strona główna
  • Aktualności
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Wysyłka i zwroty
  • Korzystanie ze sklepu
Promocje H0 Promocje TT Promocje N

Jaką kolekcjonujesz skalę?

Szanowni klienci,

miło nam poinformować o wprowadzeniu do oferty narazie w formie sondażowej cystern serii Zacns w skali TT (1:120). Ich wyprodukowanie zależne jest od ilości zebranych zamówień! Nie są pobierane żadne przedpłaty, zamówienia na nie są w tej chwili formą rezerwacji. W razie zainteresowania nimi prosimy o składnia osobnych zamówień tylko na te cysterny firmy Igra.

Modele są serią ekskluzywną dostępną tylko w sklepie ELRIWA oraz dodatkowo w naszym sklepie, aby wszystkich chetnych odciążyć z kosztów przesyłki międzynarodowej. 

Jesli ich produkcja dojdzie do skutku będą one dostępne jeszcze w 2023 roku, z ok. tygodniowym opóźnieniem w porównaniu do sklepu Elriwa.

Cysterny Zacns 98 w skali H9 zostały już wyprodukowane 1000 razy przez firmę Igra. Udało nam się przekonać firmę Igra do zaoferowania tego udanego modelu również w skali 1:120. Jak zawsze, potrzebujemy pewnej ilości zamówień przedpremierowych, abyśmy mogli wesprzeć projekt finansowo. Według Igra jakość modelu TT będzie lepsza niż modelu H0, ponieważ doświadczenie z budowy zostanie wykorzystane w modelu TT i zostanie użytych więcej wytrawionych części.
 
Skorzystaj z naszych cen w przedsprzedaży do 31.07.2023 r. Jeśli zostanie osiągnięta wystarczająca ilość podstawowa, możemy zamówić pierwsze ekskluzywne modele na początku sierpnia 2023 roku. Dostawa jest nadal planowana na 2023 rok.
 
Wybór modeli obejmuje atrakcyjne warianty kolorystyczne VTG (czarny i szary), GATX (duże i małe logo) oraz GATX-DHL jako zestaw 3. W ten sposób od razu dostępny jest duży wybór dla pociągów całowagonowych.
 
Prototyp:
 
Są to 4-osiowe wagony cysterny serii Zacns o pojemności 98 m³, przeznaczone do przewozu olejów mineralnych w oparciu o konstrukcję Legios, później Nymwag CS. Wagony o masie własnej 21,5 t i długości nad zderzakami 16400 mm są przeznaczone do transportu lekkich olejów mineralnych, które w praktyce są głównie paliwami konwencjonalnymi, tj. benzyną (kod UN 1203) i olejem napędowym (kod UN 1202). Są one zgodne z europejskimi przepisami TSI WAG, VSP i UIC. Maksymalna ładowność wynosi 68,5 t, masa ładunku 90 t, a nacisk na oś 22,5 t. Wózki Y 25 Lsd są własnej produkcji, mają rozstaw osi 1800 mm i rozstaw osi 9960 mm.
 
Model:
 
Dostępne są 3 różne warianty górnych platform, odpowiadające różnym rzeczywistym prototypom. Możliwy jest szeroki zakres wariantów ciśnienia lub kształtu.
 
Sprzęgi zgodne z NEM 358, w tym kinematyka krótkiego sprzęgu
Bardzo dobre właściwości jezdne
Górne i boczne pomosty są zaprojektowane z wytrawionymi częściami
Wiele szczegółów
Wózki Y-25 LSD
Długość 137 mm.
 
Dostępne warianty:
 
 
 
Ładowanie...